Úvod

Fashionitalia.sk je eshop pre všetky duchom mladé ženy, ktoré milujú módu, sledujú trendy a chcú   sa  odlišovať. Vznikol ako odpoveď na narastajúci dopyt aktívnych, moderných žien, ktoré hľadajú módne oblečenie a chcú nakupovať z pohodlia domova.

O nás

Firma FASHION italia pôsobí na trhu s dámskou módou aj doplnkami od roku 2008.


Prezentuje mnoho rôznych talianskych módnych značiek, prostredníctvom dámskeho oblečenia ale aj doplnkov ako sú kožené opasky, kabelky a bižutéria. Pri každom výbere produktov u talianskych výrobcov sa snažíme v maximálnej možnej miere klásť dôraz na kvalitu, eleganciu a neposlednom rade aj cenovú dostupnosť tak, aby sme oslovili čo najširšiu skupinu zákazníkov, ktorí preferujú a majú radi jedinečný dizajn talianskej módy. V našom e-shope i  predajni nájdete módu pre rôznu vekovú kategóriu dám. Ponúkame oblečenie na bežné nosenie,ale aj na rôzne príležitostné akcie. Niektoré značky sú vyrobené z prírodných materiálov ako hodváb, bavlna, vlna a ľan. Doplnky ako sú kabelky a opasky sú kožené a sú výhradne vyrobené v Taliansku. V malých rodinných fabrikách vyrábajú zaujímavé kúsky , ktoré očaria každú dámu, ktorá miluje eleganciu alebo extravaganciu.


Opasky sú krásnym doplnkom každej dámy , považovaný už skôr ako šperk ak je  doplnený Swarovskými  kamienkami a tieto opasky si môžete nájsť v našej ponuke. Ale našu ponuku sme doplnili o ďalší zaujímavý produkt - bižutériu, ktorá okrem toho, že poteší vaše oči, Vás urobí krásnou dámou.


Naším cieľom je každej zákazníčke úprimne poradiť, aby od nás odchádzala spokojná a vrátila sa s radosťou na ďalší nákup.   

 

Na záver pevne veríme, že náš výber talianskej módy a nami ponúkané poradenstvo Vás maximálne uspokojí a Vaše návštevy nášho e-shopu a našej kamennej predajne na Mäsiarskej ulici 19 v Košiciach sa stanú Vašim najčastejšie navštevovaným miestom v Starom meste.


Portfólio našich produktov sme rozšírili o francúzsku módu.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu.     

 

Firma FASHION italiaDôvody prečo nakupovať cez e-shop FASHION italia :

  • Ponúkame Vám novinky značkového oblečenia aj doplnky od talianskych výrobcov ako sú: Ekle, Prani, Rinascimento, Georgia&Johns, Flo&Clo, European Culture, Biancoghiaccio, Wagoon, Roberto Naldi, Antonio Garofano, Le Camp, Michi D, Gironacci, Marina C, Capoverso, Fabrizio Poker, Becato  a ďalšie
  • Prostredníctvom e-shopu nakupujete s 5% zľavou, nad 500€ s 10% zľavou
  • Tovar Vám zasielame v balíku, vždy s poistením prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. s poštovným 4,45€, pri nákupe nad 200€ Vám poštovné neučtujeme
  • Tovar Vám dodáme do 5 pracovných dní
  • Peniaze za dodaný tovar môžete uhradiť vopred na náš účet alebo pri preberaní zasielky formou dobierky
  • Možnosť prebrať tovar priamo na predajni , s poskytnutím 5% zľavy a bez učtovania poštovného
  • Garancia výmeny alebo vrátenie plnej sumy peňazí za objednaný tovar do 7 dní
  • Dvojročná záručná doba na nami ponúkaný tovar
     


Prajeme Vám príjemné nakupovanie
 

Firma FASHION italia